top of page

Чи можливий нічний заїзд? Так!

Чи можливо в номер чайник чи міні холодильник? Чайник можливий у номері, холодильник залежить від категорії номеру.

Добрий день. Чи є у вас паркінг? І чи можна користуватися феном і праскою.? Добрий вечір, На території нашого готелю є безкоштовний паркінг. У кожному номері є фен. Праску можна взяти у покоївки.

Добрий. Ви платник ПДВ? Так, ми платники ПДВ.

Добридень! Чи можливе поселення о 6-й годині ранку, тому що поїзд приїжджає до Києва о 5:30. Так!

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи надаєте ви бухгалтерські документи для відрядження при оплаті картки? Дякую. Так, надаємо. Майте при собі наказ про відрядження чи копію.

Чи можлива оренда 17-річному чи строго 18+? Дякую. Можливе лише за наявності письмової згоди батьків (завірена нотаріусом), оскільки за законом самостійне заселення до готелю можливе лише з 18-річного віку, за наявності документів, що підтверджують.

Чи можу я обрати поверх мого номера? Завчасно вибрати поверх у більшості готелів неможливо. Можливо вказати в побажаннях у заявці бажаний поверх. Готель намагатиметься врахувати ці побажання при заселенні.

А до скільки потрібно повернутися в готель? Щоб не закрилися, а ми не залишилися на вулиці. Готель закривається в різний час (пізно), але є людина, яка в будь-який час вам відкриє, так що ніхто на вулиці не залишиться.

Здрастуйте чи є в готелі пральна машинка? У готелі є пральня.

Здрастуйте, а чи можна номер замовити не через сайт? Добридень! Так, звичайно, можна замовити на пряму, по телефону

Добрий вечір! Яка відстань від готелю до палацу Україна? Відстань від готелю до палацу України приблизно 1,2 км.

bottom of page